KONST / Litografier / Konstmapp 8102013
nr 810 2013
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Konstmapp, 6 st, Olle Bonnier + Lennart Aschenbrenner + Brita Molin + Kjell Strandqvist + Madeleine Pyk + Helmtrud Nyström (f. 1939), signerade, 129/220, bladets mått: 50x70
Utrop:
2.200 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:15:56
21/1 18:30:40
1.200 kr
25/2 18:10:56
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström